27 лют. 2018

Відмінено заняття 28 лютого

21 лют. 2018

Загальношкільні батьківські збори

Тема загальношкільних батьківських зборів «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві»
18 лют. 2018

Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

У закладі пройшли заходи, присвячені вшануванню учасників Революції Гідності
15 лют. 2018

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на територі ї інших держав

в усіх класних колективах проведено виховні години «У полум’ї війни», присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
14 лют. 2018

День святого Валентина в школі

День святого Валентина
12 лют. 2018

Тиждень безпечного Інтернету

У школі було проведено тиждень безпечного Інтернету
12 лют. 2018

Вибір і замовлення підручників для 5 класу

Засідання педагогічної ради щодо вибору і замовлення проектів підручників для 5 класу
7 лют. 2018

У 1 - А класі відбулися батьківські збори за участі практичного психолога школи – Куріленко А.В.

7 лют. 2018

7 лютого в закладі проведено заходи до 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола

1 лют. 2018

Засідання педагогічної ради