31 трав. 2019

Зі святом Останнього дзвоника

У закладі відбулося свято Останнього дзвоника
28 трав. 2019

У святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК»

28 травня у святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК». У яскравій і неповторній галактиці нашого закладу засяяли наші шкільні обдарування.
24 трав. 2019

Відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції

У закладі відбулася зустріч школярів з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції Шаповал Юлією Ігорівною
23 трав. 2019

Освітній квест-тренінг

Сортуй сміття - покращ своє життя!
21 трав. 2019

Наш заклад є учасником Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"

Програма підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа"
20 трав. 2019