16 лют. 2017

Розвиток інклюзивного середовища: навчання Шеремет Т.М. 13-15 лютого 2017 року

15 лют. 2017

Афганістан – чия у тім вина

15 лют. 2017

Запрошення учнів старших класів на вечір відпочинку "У чарах кохання"

9 лют. 2017

Вчитель інклюзивного1-А класу Шеремет Т.М. 8.02.2017 відвідала обласний семінар з проблеми «Створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами», який відбувся у КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
8 лют. 2017

День безпечного Інтернету

2 лют. 2017

1 лютого відбулося засідання педагогічної ради на тему «Креативність у структурі педагогічної діяльності класного керівника як складова розвитку можливостей особистості дитини».

23 січ. 2017

Заходи, проведені в закладі до Дня Соборності України

23 січ. 2017

Вітаємо Дібровську Катерину!

Вітаємо!
17 січ. 2017

До уваги випускників!

Триває реєстрація на пробне ЗНО!
17 січ. 2017