25 лют. 2020

У закладі проведено День безпечного Інтернету

Заходи до Дня безпечного Інтернету
25 лют. 2020

У закладі проведено тиждень до Міжнародного дня рідної мови

З 17 по 21 лютого у закладі проведено тиждень до Міжнародного дня рідної мови
19 лют. 2020

Цікава зустріч одинадцятикласників із викладачами БДПУ

Учні 11 класу спілкувалися із викладачами гуманітарно-економічного факультету БДПУ.
17 лют. 2020

Участь закладу у Всеукраїнському проєкті "Відкривай Україну"

Учні закладу долучилися до нової хвилі проєкту "Відкривай Україну"
13 лют. 2020

В закладі проведено зустріч начальником Гуляйпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»

В закладі проведено зустріч учнів 11 класу з начальником Гуляйпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Гонтарем Юрієм Михайловичем
4 лют. 2020

У закладі відбулася педагогічна рада «Забезпечення психолого-педагогічних умов для становлення соціально зрілої особистості сучасного випускника в акмеологічному освітньому просторі»

У закладі відбулася педагогічна рада
3 лют. 2020

Ми - серед переможців GoCamp 2020!

Наш заклад - серед переможців GoCamp 2020!
31 січ. 2020

Майстер-клас "Янгол добра"

Активісти волонтерського загону провели майстер – клас «Янгол добра» для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами
29 січ. 2020