21 лют. 2024

Пишаємося талановитою молоддю Гуляйпільщини!

На ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчального предмету "Інформаційні технології" учень 11-Б класу комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради Пузанов Владислав (вчитель Тернова Світлана Володимирівна) здобув перемогу та поповнив шкільну скарбничку досягнень дипломом ІІІ ступеня. Ми пишаємося тобою!
16 лют. 2024

Позакласний захід до Дня святого Валентина "На побачення з класиками"

Для учнів 7 - А класу вчитель української мови та літератури Олена ГОЛОСІЄНКО провела позакласний захід до Дня святого Валентина "На побачення з класиками".
16 лют. 2024

Анкетування «Які виклики постають перед підлітками сьогодні?»

На онлайн – засіданні учнівської ради відбулося обговорення питання важливості живого спілкування серед молоді.
14 лют. 2024

В Україні стартував Президентський проєкт «Разом Переможемо»

В Україні стартував Президентський проєкт «Разом Переможемо», який передбачає перше проведення в історії України всеукраїнських змагань «Пліч- о –пліч всеукраїнські шкільні ліги», до яких увійшли п’ять найпопулярніших в Україні видів спорту – футзал, волейбол, баскетбол, черліденг, спортивне орієнтування
29 січ. 2024

Відеоролики з мінної безпеки для дітей

Освітницькі відеоролики для дітей з мінної безпеки
25 січ. 2024

Онлайн – флешмоб талантів «Україна починається з тебе!»

18 січ. 2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо!
9 січ. 2024

Вітаємо переможців!

Починаємо ІІ семестр з гарної новини.
15 груд. 2023

Представниками Донецького державного університету внутрішніх справ проведені безпекові онлайн-години з учнями нашого закладу

Учасники освітнього процесу КЗ «ОЗЗСО «Престиж» ГМР висловлюють щиру подяку представникам Донецького державного університету внутрішніх справ за проведені безпекові онлайн-години.
10 груд. 2023

Участь у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху»

Участь у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна»