Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

 





Розклад уроків

Розклад уроків учнів на 2020-2021 навчальний рік

 

Понеділок

1

ІНФОРМАТИКА

УКР.МОВА

ЕТИКА

БІОЛОГІЯ

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

2

ОБРАЗОТВОРЧЕ

ФІЗКУЛЬТУРА

РОС.МОВА

УКР.МОВА

БІОЛОГІЯ

БІОЛОГІЯ

3

ЕТИКА

ІНФОРМАТИКА

ФІЗКУЛЬТУРА

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР. МОВА

4

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

ІНФОРМАТИКА

ФІЗКУЛЬТУРА

РОС.МОВА

МАТЕМАТИКА

5

УКР.МОВА

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР.ЛІТ

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

6

УКР.ЛІТ

ЕТИКА

УКР.ЛІТ

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР. МОВА

ІСТОРІЯ

7

 

 

 

 

УКР.ЛІТ

 

Вівторок

1

ІНОЗЕМНА МОВА

ІСТОРІЯ

ПРИРОДОЗНАВ.

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ГЕОГРАФІЯ

ІНФОРМАТИКА

2

ЗАРУБІЖНА

РОС. МОВА

УКР.МОВА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ІСТОРІЯ

ГЕОГРАФІЯ

3

ІСТОРІЯ

УКР.ЛІТ

ЗАРУБІЖНА

ГЕОГРАФІЯ

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ЗАРУБІЖНА

4

ПРИРОДОЗНАВ.

ІСТОРІЯ РІД.КР

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

УКР. ЛІТ

5

ФІЗКУЛЬТУРА

ЗАРУБІЖНА

ІСТОРІЯ РІД. КР.

ІНФОРМАТИКА

ЗАРУБІЖНА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

6

РОС. МОВА

ПРИРОДОЗНАВ.

ІСТОРІЯ

РОС.МОВА

ІНФОРМАТИКА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

7

 

 

 

ОБРАЗОТВОРЧЕ

 

 

Середа

1

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ЗАРУБІЖНА

УКР. МОВА

УКР.МОВА

2

ТРУДОВЕ НАВЧ.

МАТЕМАТИКА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР.МОВА

3

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

УКР. МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

МАТЕМАТИКА

4

МУЗИКА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ІНОЗЕМНА МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ

РОС.МОВА

5

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ТРУДОВЕ НАВЧ.

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

МАТЕМАТИКА

ФІЗ КУЛЬТУРА

6

УКР.МОВА

МУЗИКА

УКР. ЛІТ

ІСТОРІЯ

ОБРАЗОТВОРЧЕ

ІНОЗЕМНА МОВА

7

 

 

 

 

 

ІСТОРІЯ

Четвер

1

ІНОЗЕМНА МОВА

МАТЕМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

РОС. МОВА

БІОЛОГІЯ

УКР.ЛІТ

2

УКР.ЛІТ

МАТЕМАТИКА

МАТЕМАТИКА

БІОЛОГІЯ

ІСТОРІЯ

ЗАРУБІЖНА

3

ФІЗКУЛЬТУРА

ІНОЗЕМНА МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР. МОВА

РОС. МОВА

БІОЛОГІЯ

4

ІСТОРІЯ РІД. КР.

ЗАРУБІЖНА

УКР. МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

5

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

РОС. МОВА

МАТЕМАТИКА

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

6

МАТЕМАТИКА

ФІЗКУЛЬТУРА

ОБРАЗОТВОРЧЕ

УКР. ЛІТ

МАТЕМАТИКА

ОБРАЗОТВОРЧЕ

7

 

 

 

 

 

 

Пятниця

1

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР.ЛІТ

МУЗИКА

МАТЕМАТИКА

ГЕОГРАФІЯ

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

2

РОС. МОВА

ОБРАЗОТВОРЧЕ

ЗАРУБІЖНА

ЗАРУБІЖНА

МУЗИКА

УКР. МОВА

3

ПРИРОДОЗНАВ.

РОС. МОВА

МАТЕМАТИКА

ГЕОГРАФІЯ

МАТЕМАТИКА

МУЗИКА

4

УКР. МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

ПРИРОДОЗНАВ.

МУЗИКА

УКР. МОВА

РОС. МОВА

5

ФІЗ КУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ

ФІЗКУЛЬТУРА

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ЗАРУБІЖНА

МАТЕМАТИКА

6

ЗАРУБІЖНА

ПРИРОДОЗНАВ.

УКР. МОВА

ІСТОРІЯ

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ГЕОГРАФІЯ

7

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок

1

МУЗИКА

ФІЗИКА

УКР.ЛІТ

ФІЗ КУЛЬТУРА

2

ІНФОРМАТИКА

АЛГЕБРА

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР.ЛІТ

3

ФІЗИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

РОС. МОВА

БІОЛОГІЯ

4

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

МУЗИКА

АЛГЕБРА

УКР. МОВА

5

АЛГЕБРА

ІНФОРМАТИКА

УКР. МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

6

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ФІЗКУЛЬТУРА

АЛГЕБРА

7

УКР.ЛІТ

УКР. МОВА

БІОЛОГІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Вівторок

1

ІНОЗЕМНА МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

ХІМІЯ

ФІЗ КУЛЬТУРА

2

ГЕОМЕТРІЯ

ХІМІЯ

ФІЗКУЛЬТУРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

3

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

4

РОС. МОВА

ФІЗКУЛЬТУРА

ГЕОМЕТРІЯ

ХІМІЯ

5

ХІМІЯ

ЗАРУБІЖНА

ГЕОГРАФІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

6

УКР. МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ЗАРУБІЖНА

7

ІСТОРІЯ РІД.КР.

РОС. МОВА

 

ГЕОГРАФІЯ

Середа

1

ФІЗКУЛЬТУРА

ГЕОГРАФІЯ

ФІЗИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

2

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ФІЗКУЛЬТУРА

АЛГЕБРА

ФІЗИКА

3

ГЕОГРАФІЯ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ІНФОРМАТИКА

4

АЛГЕБРА

БІОЛОГІЯ

ЗАРУБІЖНА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

5

ЗАРУБІЖНА

УКР. МОВА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

АЛГЕБРА

6

БІОЛОГІЯ

АЛГЕБРА

ІНФОРМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

7

УКР. МОВА

 

 

СПЕЦКУРС

Четвер

1

ФІЗИКА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ГЕОГРАФІЯ

УКР.ЛІТ

2

РОС. МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

ІНОЗЕМНА МОВА

РОС. МОВА

3

ГЕОМЕТРІЯ

УКР.ЛІТ

УКР.ЛІТ

ТРУДОВЕ НАВЧ.

4

ТРУДОВЕ НАВЧ.

РОС. МОВА

УКР. МОВА

ГЕОГРАФІЯ

5

ІНОЗЕМНА МОВА

ФІЗИКА

БІОЛОГІЯ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

6

УКР. МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

РОС. МОВА

БІОЛОГІЯ

7

 

ІСТОРІЯ РІД.КР.

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР. МОВА

8

 

 

 

ФІЗКУЛЬТУРА

Пятниця

1

ОБРАЗОТВОРЧЕ

ЗАРУБІЖНА

ХІМІЯ

ІНФОРМАТИКА

2

ФІЗКУЛЬТУРА

БІОЛОГІЯ

ІНФОРМАТИКА

ГЕОМЕТРІЯ

3

ЗАРУБІЖНА

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗИКА

ЗАРУБІЖНА

4

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ

ЗАРУБІЖНА

ХІМІЯ

5

ГЕОГРАФІЯ

ОБРАЗОТВОРЧЕ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ФІЗИКА

6

УКР.ЛІТ

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

7

 

 

ГЕОМЕТРІЯ

МИСТЕЦТВО

8

 

 

 

 

 

Понеділок

10А

10Б

11А

11Б

1

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

ХІМІЯ

УКР.МОВА

УКР. МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

ІНОЗЕМНА МОВА (ІІ)

2

МИСТЕЦТВО

ГЕОМЕТРІЯ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

ГРОМАД. ОСВІТА

ФІЗИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

3

АЛГЕБРА

БІОЛОГІЯ

УКР.ЛІТ

МИСТЕЦТВО

ХІМІЯ

АЛГЕБРА

4

УКР. МОВА

ФІЗИКА

ГРОМАД. ОСВІТА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

УКР. МОВА

ХІМІЯ

5

ФІЗИКА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

ГЕОМЕТРІЯ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

БІОЛОГІЯ

УКР. МОВА

6

ХІМІЯ

ІНФОРМАТИКА

МИСТЕЦТВО

ГЕОМЕТРІЯ

УКР. МОВА

ФІЗИКА

7

ІНФОРМАТИКА

МИСТЕЦТВО

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

ІНОЗЕМНА МОВА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

Вівторок

1

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

УКР. МОВА

БІОЛОГІЯ

АЛГЕБРА

ЗАРУБІЖНА

ФІЗИКА

2

БІОЛОГІЯ

ФІЗИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

ЗАРУБІЖНА

УКР.ЛІТ

3

ІНОЗЕМНА МОВА

БІОЛОГІЯ

УКР. МОВА

ЗАРУБІЖНА

ФІЗИКА

ІНОЗЕМНА МОВА (ІІ)

4

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ЗАРУБІЖНА

ГЕОГРАФІЯ

ФІЗИКА

УКР.ЛІТ

ІНОЗЕМНА МОВА

5

УКР.ЛІТ

ІНОЗЕМНА МОВА

АЛГЕБРА

БІОЛОГІЯ

УКР.ЛІТ

БІОЛОГІЯ

6

ФІЗИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

УКР.ЛІТ

ГЕОГРАФІЯ

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

7

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ

ФІЗИКА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

ІНФОРМАТИКА

ІНФОРМАТИКА

8

 

ФІЗКУЛЬТУРА

СПЕЦКУРС

 

 

 

Середа

1

ПРАВОЗНАВСТВО

РОС. МОВА

МИСТЕЦТВО

ІНОЗЕМНА МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

2

РОС. МОВА

ГЕОГРАФІЯ

УКР. МОВА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ХІМІЯ

ЗАРУБІЖНА

3

ЗАРУБІЖНА

ПРАВОЗНАВСТВО

ФІЗИКА

МИСТЕЦТВО

АЛГЕБРА

ХІМІЯ

4

ГЕОГРАФІЯ

АЛГЕБРА

ХІМІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

УКР.МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

5

ХІМІЯ

АЛГЕБРА

УКР.ЛІТ

ФІЗИКА

ГЕОГРАФІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

6

ФІЗКУЛЬТУРА

ХІМІЯ

ЗАРУБІЖНА   

УКР.ЛІТ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ГЕОГРАФІЯ

7

АЛГЕБРА

ФІЗКУЛЬТУРА

ЗАРУБІЖНА

ХІМІЯ

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

8

ТРУДОВЕ НАВЧ.

 

ФІЗКУЛЬТУРА

 ФІЗКУЛЬТУРА

 

 

Четвер

1

БІОЛОГІЯ

ІНФОРМАТИКА

ГРОМАД. ОСВІТА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ФІЗ КУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

2

УКР. МОВА

ТРУДОВЕ НАВЧ.

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

3

ФІЗИКА

ІНОЗЕМНА МОВА

ГЕОГРАФІЯ

ГРОМАД.ОСВІТА

ЗАРУБІЖНА

ГЕОМЕТРІЯ

4

ІНОЗЕМНА МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

ІНОЗЕМНА МОВА

ІНОЗЕМНА МОВА

УКР. МОВА

ФІЗИКА

5

ІНФОРМАТИКА

БІОЛОГІЯ

УКР.ЛІТ

ГЕОГРАФІЯ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

УКР. МОВА

6

ВСЕСВІТНЯ ІСТОР.

ФІЗИКА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

УКР. МОВА

ІНФОРМАТИКА

ІНОЗЕМНА МОВА (ІІ)

7

ГЕОМЕТРІЯ

УКР.ЛІТ

УКР. МОВА

СПЕЦКУРС

БІОЛОГІЯ

ІНФОРМАТИКА

П’ятниця

1

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

БІОЛОГІЯ

БІОЛОГІЯ

УКР. ЛІТ

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗКУЛЬТУРА

2

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

УКР. МОВА

ГЕОМЕТРІЯ

ХІМІЯ

АСТРОНОМІЯ

ІНОЗЕМНА

3

УКР.ЛІТ

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ХІМІЯ

ІНФОРМАТИКА

УКР.ЛІТ

БІОЛОГІЯ

4

ОСНОВИ ЗДОРОВ.

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

ІНФОРМАТИКА

ФІЗИКА

ГЕОМЕТРІЯ

УКР. ЛІТ

5

ГЕОМЕТРІЯ

ЗАРУБІЖНА

ЗАРУБІЖНА

БІОЛОГІЯ

УКР.ЛІТ

МИСТЕЦТВО

6

ЗАРУБІЖНА

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗИКА

ГЕОМЕТРІЯ

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

7

ФІЗКУЛЬТУРА

СПЕЦКУРС

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

ЗАХИСТ УКРАЇНИ

СПЕЦКУРС

АСТРОНОМІЯ

8

 

 

 

 

МИСТЕЦТВО