ВУЗ ШАГ

Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

 





Позакласні заняття

 

Розклад роботи курсів за вибором на 2019-2020 навчальний рік

 

№ п/п

Назва курсу

Клас

Кількість годин

Вчитель

Час проведення

1

Російська мова

1

Шокотко В.П.

четвер, 11-05

2

Російська мова

1

Ольхова Л.І.

середа, 08-55

3

Російська мова

1

Шеремет Т.М.

п’ятниця, 08-55

 4

Російська мова

1

Явтухова Н.М.

п’ятниця, 10-00

5

Російська мова

1

Пліс Т.В.

середа, 12-00

6

Театральне мистецтво

0,5

Смола Л.І.

вівторок, 12-00

7

Мистецтво слова

0,5

Смола Л.І.

вівторок, 12-00

8

Логіка

1

Шокотко В.П.

понеділок, 12-55

9

Цікава економіка

1

Ольхова Л.І.

середа, 12-55

10

Культура добросусідства

0,5

Пліс Т.В.

четвер, 12-55

11

Екологія рідного краю

0,5

Алфімов О.О.

п’ятниця, 14-35

12

Екологія рідного краю

0,5

Таран С.Є.

четвер, 14-35

13

Екологія рідного краю

0,5

Алфімов О.О.

понеділок, 14-35

14

Історія рідного краю

0,5

Лукаш Н.В.

вівторок, 14-40

15

Історія рідного краю

0,5

Шингур І.О.

п’ятниця, 14-40

16

Російська мова

1

Крутінь Н.Г.

п’ятниця, 12-55

17

Російська мова

1

Крутінь Н.Г.

четвер, 11-05

18

Російська мова

1

Крутінь Н.Г.

четвер, 12-00

19

Російська мова

1

Науменко Л.О.

вівторок, 08-00

20

Кроки до порозуміння

10А

0,5

Лукаш Н.В.

понеділок, 15-40

21

Конфліктологія у школі

11

1

Юдковська В.В.

понеділок, 15-40

22

Екологія рідного краю

0,5

Авраменко Д.В.

вівторок,  14-35

23

Екологія рідного краю

0,5

Авраменко Д.В.

понеділок, 14-35

 

Роклад роботи факультативів на 2019-2020 навчальний рік

 

№ п/п

Назва факультативу

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

1

Психологічний розвиток особистості молодшого підліткового віку

Юдковська В.В.

5

0,5

вівторок, 15-30

2

Основи енергопостачання та енергозбереження

Свірєпова В.С.

7

0,5

п’ятниця, 14-35

3

Основи хімічних знань

Алфімов О.О.

7

0,5

вівторок, 14-35

4

Психологія спілкування

Юдковська В.В.

7

0,5

вівторок, 15-40

5

Культура добросусідства

Шингур І.О.

1

четвер, 14-40

6

Етногеографія

Крутько Є.Ю.

8

1

середа, 15-40

7

Основи медичних знань

Таран С.Є.

0,5

понеділок, 15-40

8

Моя майбутня професія: шлях до успіху

Юдковська В.В.

11

0,5

вівторок, 15-40

9

Історія рідного краю

Лукаш Н.В.

11

0,5

четвер, 15-40 ІІ сем

10

Досліджуємо історію України

Лукаш Н.В.

11

1

середа, 15-40

 

Розклад роботи гуртків на 2019-2020 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Вчитель

Клас

Кількість учнів

Кількість

годин

Час проведення

1

Вокальний спів

Сташук С.І.

2-11

25

2

1

вівторок, 15-40

середа, 14-40

2

Гурток театральної майстерності

Клименко  С.П.

5,7

15

1

середа, 15-40

3

Дружина юних пожежників

Алфімов О.О.

7-9

16

1

вівторок, 15-40

4

Медіакультура

Трошина Г.М.

6

15

1

1

понеділок,  14-40

четвер, 14-40

5

Українська народна вишивка

Кашлєва Л.В.

6-11

15

1

середа, 15-00

6

Гурток загальної фізичної підготовки

Притула І.В.

5-11

20

1,5

1,5

вівторок, 15-00

четвер, 15-00

7

Юні інспектори руху

Фомінова А.М.

8-9

15

1

вівторок,  15-40

8

Еколого-натуралістичний гурток «Вивчаємо рідний край»

Авраменко Д.В.

7-8

15

1

четвер,  15-40

9

Школа проти СНІДу

Стасик Л.І.

9

15

1

середа, 15-40

10

Історико-краєзнавчий гурток

Лукаш Н.В.

9-11

15

1

четвер, 15-40

11

Лідерство – запорука успіху

Фомінова А.М.

10

12

1

четвер,  15-40

12

«Джура»

Алфімов О.О.

8

15

2

середа, 14-40

13

«Пішохідний туризм»

(від Запорізької станції юних туристів)

Алфімов О.О.

7-9

15

2

4

понеділок, 15-40

субота, 14-00                                                                                                                                    


Розклад роботи додаткових занять на 2019 - 2020 навчальний рік

 

№ п/п

Назва предмету

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

1

Математика

Шеремет Т.М.

0,5

вівторок, 12-55

2

Українська мова

Шеремет Т.М.

0,5

ІІ сем

3

Математика

Явтухова Н.М.

0,5

четвер,  12-55

4

Українська мова

Явтухова Н.М.

0,5

ІІ сем

5

Математика

Пліс Т.В.

0,5

вівторок, 12-55

6

Французька мова

Зелінська Л.В.

11

2

середа, 08-00

п’ятниця, 13-45

7

Німецька мова

Веремійченко А.М.

10Б

5

понеділок, 12-55

вівторок, 11-05

середа, 12-00

четвер, 08-55

п’ятниця, 08-00

8

Англійська мова (ІІ мова)

Князькина В.В.

10Б

3

понеділок, 11-05

вівторок, 12-00

четвер, 12-00