Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

 





Позакласні заняття

 

Розклад роботи курсів за вибором на 2020-2021 навчальний рік

 

№ п/п

Назва курсу за вибором

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення (день і урок)

1

Історія рідного краю

Шингур І.О.

0,5

вівторок, 14-10

2

Історія рідного краю

Шингур І.О.

0,5

четвер, 14-10

3

Історія рідного краю

Шингур І.О.

0,5

четвер, 15-40

4

Російська мова

Клименко С.П.

1

четвер, 09-05

5

Російська мова

Крутінь Н.Г.

1

середа, 09-05

6

Російська мова

Крутінь Н.Г.

1

середа, 08-00

7

Кроки до порозуміння

Лукаш Н.В.

10Б

0,5

середа, 15-50

8

Конфліктологія у школі

Юдковська В.В.

11Б

1

середа, 15-50

9

Розвиток творчих здібностей

Горпинич Т.І.

1

понеділок, 13-15

10

Логіка

Кукурудзяк Т.П.

1

понеділок, 13-15

11

Цікава економіка

Михайленко Ю.М.

1

понеділок, 13-15

12

Театральне мистецтво

Смола Л.І.

0,5

вівторок, 12-20

13

Мистецтво слова

Смола Л.І.

0,5

вівторок, 12-20

14

Російська мова

Ольхова Л.І.

1

п’ятниця, 09-05

15

Російська мова

Шокотко В.П.

1

четвер, 12-20

 

 


Роклад роботи факультативів на 2020-2021 навчальний рік

 

№ п/п

Назва факультативу

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення (день і урок)

1

Сходинки орфографії

Пузанова Г.М.

1

понеділок, 15-00

2

Логічні стежинки математики

ЗаворотинськА О.О.

1

п’ятниця, 15-00

3

Цікава математика

Заворотинська О.О.

1

понеділок, 15-00

4

Етнографія

Крутько Є.Ю.

1

середа, 15-00

5

Основи хімічних знань

Алфімов О.О.

1

понеділок, 15-00

6

Хімія у побуті

Алфімов О.О.

1

п’ятниця, 15-50

7

Міфи народів світу

Крутінь Н.Г.

1

четвер, 15-00

8

Лексика української мови

Коротнюк В.А.

1

четвер, 15-00

9

Практикум з правопису української мови

Стасик Л.І.

1

вівторок, 15-00

10

Основи енергопостачання та енергозбереження

Свірєпова В.С.

1

середа, 15-00

11

Формування духовно-моральних цінностей

Юдковська В.В.

1

середа, 15-00

12

Моя майбутня професія: шлях до успіху

Юдковська В.В.

10Б

0,5

четвер, 15-50

13

Нанотехнології в біології

Таран С.Є.

0,5

п’ятниця, 15-50

14

Культура добросусідства

Шингур І.О.

1

п’ятниця, 15-00

15

Розв’язування задач з параметрами

Джумар А.В.

11Б

1

четвер, 15-50

 


Розклад роботи гуртків на 2020-2021 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Вчитель

Клас

Кількість учнів

Кількість

годин

Час проведення

1

Вокальний спів

Сташук С.І.

2-11

25

2

1

вівторок, 15-50

середа, 14-40

2

Гурток театральної майстерності

Клименко С.П.

3,5

15

1

понеділок, 15-00

3

Дружина юних пожежників

Алфімов О.О.

7-9

15

1

вівторок, 15-50

4

Медіакультура

Порохнява Г.М.

6

12

1

1

понеділок,  15-00

четвер, 15-00

5

Українська народна вишивка

Кашлєва Л.В.

5-9

10

1

вівторок, 15-00

6

Гурток загальної фізичної підготовки

Притула І.В.

5-11

20

1,5

1,5

вівторок, 15-00

четвер, 15-00

7

Юні інспектори руху

Фомінова А.М.

8-9

15

1

вівторок,  15-50

8

Еколого-натуралістичний гурток «Вивчаємо рідний край»

Авраменко Д.В.

7-8

15

1

четвер,  15-50

9

Школа проти СНІДу

Стасик Л.І.

9

15

1

середа, 15-50

10

Історико-краєзнавчий гурток

Лукаш Н.В.

9-11

15

1

четвер, 15-50

11

Лідерство – запорука успіху

Фомінова А.М.

10

15

1

четвер,  15-50

12

«Джура»

Алфімов О.О.

7

15

2

середа, 15-00

13

«Пішохідний туризм»

(від Запорізької станції юних туристів)

Алфімов О.О.

8-11

20

2

4

понеділок, 15-50

субота, 10-00                                                                                                                                    

 

 


Розклад роботи додаткових занять на 2020 - 2021 навчальний рік

 

№ п/п

Назва предмету

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

(день і урок)

1

Німецька мова

Веремійченко А.М.

11Б

11А

2,5

1,5

1

понеділок, 09-05

вівторок, 11-15

середа, 11-15

четвер, 09-05

п’ятниця, 09-05

2

Англійська мова

Князькина В.В.

10А

10Б

1

2

понеділок, 08-00

вівторок, 10-10

четвер, 13-15

3

Математика

 

Шокотко В.П.

0,5

понеділок, 13-15

 

4

Математика

 

Ольхова Л.І.

0,5

п’ятниця, 12-20