Тренінг "1 учень - 1 комп'ютер"

27 бер. 2017
Тренінг "1 учень - 1 комп'ютер"

З 20  по 24 березня 2017 року вчителі нашої школи  Шеремет Т.М. ( вчитель інклюзивного класу) та Отрішко О.В. ( асистент вчителя) взяли участь у тренінгу «Навчання в інклюзивному класі за технологією «1 учень – 1 комп’ютер» . Цей тренінг проводився для педагогів шкіл, які беруть участь у проведенні науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області».  Протягом тижня  педагоги та їх асистенти, які працюють в інклюзивних класах, навчалися  використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі з дітьми з особливими потребами. А вдома їх вже чекали нові комп’ютерні класи від Благодійного фонду Порошенка, які  навчальні заклади отримали на минулому тижні.