9 лют. 2017

Вчитель інклюзивного1-А класу Шеремет Т.М. 8.02.2017 відвідала обласний семінар з проблеми «Створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами», який відбувся у КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Педагогам, які працюють у закладах з інклюзивною формою навчання,

була надана інформація щодо створення та запровадження у навчально-виховнийпроцес загальноосвітнього навчального закладу індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами. Створення ІПР залишається новою практикою для педагогів, тому матеріал було надано і в теоретичному і в практичному аспектах. Питання надання індивідуально зорієнтованої педагогічної та психологічної допомоги дітям з особливостями психофізичного розвитку було висвітлено асистентом вчителя КЗ «СЗШ-І «Джерело» ЗОР Аушевим С.П. та психологом закладу Обуховою Н.О.