Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2017
Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також уславлення патріотизму й мужності українських громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору у класних колективах 20 лютого були проведені заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні згадували події, що досі викликають щем у душі кожного з нас. Школярі активно висловлювали та захищали власні погляди, намагаючись оцінити та усвідомити історичні події новітньої історії нашої держави, ознайомилися з інформацією про те, що 20 лютого в Україні став днем пам’яті героїв Небесної Сотні, які загинули під час розстрілів Євромайдану у 2014 році. Мова йшла про те, що ця дата, присвячена тим, хто загинув на Майдані у буремні дні Революції Гідності, Герої Небесної Сотні повстали проти насилля, несправедливості та знищення своєї країни… Кожен здійснив особистий подвиг — віддав найцінніше — своє життя, заради нової України. Ми пам'ятаємо тих, хто заради майбутнього своїх дітей, захищали країну до останнього. У 10-му класі класний керівник Ганенко Д.О. провів виховну годину у формі відвертої розмови на тему: «Моя громадянська позиція». Учасники заходу згадали хронологію подій,  які відбувались в Україні в лютому 2014 року. Учні підготували та продемонстрували мультимедійні презентації «Події Майдану». Учитель історії Шингур І.О. для учнів 11 класів провела  відео урок «Калейдоскоп трагічних подій» про доленосні дні, що змінили історію України та українського народу. Діти згадали знакові місця, де точилися бої, йшла боротьба і формувалася нова – європейська і вільна Україна. Годину історичної пам’яті «Сучасні герої – хто вони?» для учнів 8, 9 класів провела Лукаш Н.В. діти розглянули питання: передісторія Революції Гідності; хроніка подій січня – лютого 2014 року; наші земляки – учасники тих подій; заснування ордену Небесної Сотні і вшанування героїв. Ушкільній бібліотеці створено ілюстративно-інформаційну виставку, присвячену подіям в Україні у листопаді 2013 - лютому 2014 року – «Революція Гідності - шлях до нової України». День Гідності та Свободи  - це день вшанування найвищих людських цінностей – життя, свободи, гідності, мужності, героїзму.