28 листопада відбулася педагогічна рада з теми "Інклюзивна освіта - вимога часу"

28 лист. 2016
Педагогічна рада з теми "Інклюзивна освіта - вимога часу"

28 листопада 2016 року відбулася педагогічна рада з теми "Інклюзивна освіта - вимога часу".

Заступник директора з навчально-виховної роботи Притула І.М. ознайомила педагогічний колектив з організацією інклюзивного навчання в закладі. Директор школи Каткова Л.Є. презентувала  управлінський проект “Впровадження інклюзивного освітнього середовища: Вчимося разом”, шкільний психолог Куріленко А.В. повідомила про особливості психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, вчитель інклюзивного 1-А класу Шеремет Т.М. поділилася першими успіхами у навчанні дітей з ООП.

Пропозиції, запропоновані виступаючими, були внесені до рішення педагогічної ради.