7 груд. 2016
Зустріч учнівських колективів 7-А та 9-А класів з головою спілки ветеранів АТО Пилипенком Геннадієм Вікторовичем і сержантом Фащевським Миколою Семеновичем

З нагоди Дня Збройних Сил України, свята пам'яті тисячі відважних воїнів, які віддали свої віддали життя за незалежність та свята на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни  від ворогів, відбулася зустріч учнівських колективів 7-А та 9-А класів з Пилипенком Геннадієм Вікторовичем та сержантом Фащевським Миколою Семеновичем. В теплій обстановці воїни та учнів обмінялися думками.