Проведено тематичні просвітницькі заходи

19 лист. 2021
Відзначення Дня Гідності та Свободи

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, у закладі з 15 по 19 листопада проведено тематичні просвітницькі заходи.

Під час уроку мужності «Революція, що змінила Україну»  учні 1-4 класів познайомились з поняттями «гідність» та «свобода», отримали інформацію про події на Майдані Незалежності та на Сході України, про наших земляків, які стоять на захисті суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення ООС, про героїв, що віддали життя за Україну.

Заходи для 5-11 класів проведено в дистанційному форматі. На інформаційних годинах «Навіки слава Україні, героям слава на віки» учні 5-8 класів продемонстрували глибокі знання про історичні події та видатних особистостей, завдяки яким світ став демократичним і вільним від дискримінації. Увагу школярів було акцентовано на важливості активної участі громадян у житті країни як запоруки успішного розвитку демократичного суспільства в Україні.

Учні 9-11 класів узяли участь у політичному уроці свідомості  «Майдан - це стан душі і поклик серця». Урок   розпочався розповіддю про подію, що сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі. Завдяки відеопрезентації «Герої Майдану – борці за свободу, що долю змінили цілого народу!» школярі поновили в пам'яті революційні події 2013-2014 рр., початок національної революції та імена її героїв. Під час заходу учні мали можливість переглянути документальні кадри про страшні події  тих часів. Присутні прослухали пісні «Мамо, я живий, лиш закриті очі», «Заспіваймо за рідну Україну» та до глибини душі проникливі патріотичні поезії.

Участь школярів у відповідних заходах дає впевненість у завтрашньому дні, дає надію на світле і мирне майбутнє нашої держави, виховує впевнених і сміливих патріотів.

Фотоальбом можна переглянути тут