Урок з правил дорожнього руху

19 лист. 2021
Інспектор ювенальної превенції Анастасія ДЕРЕВ’ЯНКО провела урок з правил дорожнього руху

19 листопада інспектор ювенальної превенції Анастасія ДЕРЕВ’ЯНКО провела урок з правил дорожнього руху з учнями 4-А та 4-Б класів. Захід відбувся в рамках Національного уроку з безпеки дорожнього руху. Поліцейська розповіли дітям про те, яких правил безпечної поведінки треба дотримуватись на дорозі та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними, під час перегляду мультимедійної презентації та відеоролику наголосила на тому, де дозволяється переходити проїжджу частину дороги, а в яких місцях не дозволяється, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів. Діти добре засвоїли дорожню грамоту і  пообіцяли, що будуть відповідальними учасниками дорожнього руху, а також розкажуть своїм батькам та одноліткам, про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Класоводи 1-4 класів разом з дітьми взяли участь у  Національному уроці з безпеки дорожнього руху. Вчителі нагадали школярам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів. Діти майстерно демонстрували свої уміння та знання. Змістовно пройшли заходи, в яких брали участь учні 5-11 класів. Під час проведення виховних годин класні керівники використовували різноманітні форми роботи,  що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню в них інтересу до вивчення правил дорожнього руху. Для учасників заходів було організовано перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок,   виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини.  Проведені заходи були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.  Усі заходи пройшли на належному рівні, кожен день був  цікавим, корисним та повчальним.

Фотоальбом можна переглянути тут