Онлайн-урок з бюджетної грамотності за програмою «Dobre»

13 жовт. 2021
Учні взяли участь у онлайн-уроці

13 жовтня учні 11 класів закладу стали учасниками он-лайн уроку в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) , що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)  з бюджетної грамотності.  Проводила урок експертка громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Елла Петренко. Активну участь у проведенні уроку взяли міський голова Сергій Ярмак, начальник управління фінансів Людмила Савченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Науменко. Під час он-лайн уроку учні мали можливість ознайомитися з бюджетною термінологією, дізналися, на чому засновано бюджет нашої громади та про основні джерела бюджетних надходжень. Цікавим було для учнів почути,  що більше половини коштів бюджету складають видатки на заклади шкільної та дошкільної освіти, а також про видатки розвитку, які дозволяють здійснювати на території громади будівництво, реконструкції та реставрацію об’єктів. Урок був цікавим і змістовним, сприяв розвитку бюджетної грамотності здобувачів освіти.