Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації

12 жовт. 2021
Учні 7-11 класів долучилися до онлайн уроку

12 жовтня 2021 року учні 7-11 класів долучилися до перегляду Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації, який проходив в рамках реалізації проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри «Обери професію своєї мрії». Онлайн-урок проходив за підтримки Міністерства освіти і науки, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Інституту модернізації змісту освіти та компанії «HR YOU» за сприяння Радника – уповноваженого Офісу Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарії Герасимчук. На уроці були присутні відомі українці: Євген Клопотенко, український шеф-кухар; Альона Альона, українська реп-співачка; Жан Беленюк, народний депутат України; Анна Резниченко, кар'єрний радник, ведуча майстер-класу «Як визначити професію своєї мрії». Основна мета проєкту –  створення ефективної профорієнтаційної системи, яка не поступатиметься найкращим міжнародним аналогам і з’єднає сферу освіти з ринком праці для підготовки висококваліфікованих кадрів.

Фотоальбом можна переглянути тут