Театралізований виступ для першокласників

11 жовт. 2021
Свято для першокласників

11 жовтня 2021 року активісти шкільного парламенту підготували та провели театралізований виступ для першокласників. До маленьких здобувачів освіти завітали ведучі, Королева Знань та Букварик, які розповідали про правила у закладі, вчили поважати старших, допомагати меншим, товаришувати з друзями, трудитися, старанно і гарно навчатися. Букварик підготував випробування для допитливих – загадував загадки. Діти декламували віршики, співали, танцювали флешмоб. Здобувачі освіти дали обіцянку бути гідними звання школяра. Королева Знань, змахнувши чарівною паличкою, перетворила звичайних хлопчиків і дівчаток на справжніх учнів нашого закладу і подарувала символічні чарівні ключі від Країни Знань.

Фотоальбом можна переглянути тут