Привітання захисникам!

13 жовт. 2021
Вітаємо захисників!

Напередодні Дня Захисника України учасники освітнього процесу закладу долучилися до акції по збору продуктів харчування, засобів особистої гігієни, яку організували волонтери Гуляйпільської територіальної громади. Зібрані речі були передані до військових частин, що знаходяться в зоні ООС. Для підтримки бойового духу українських воїнів діти додали малюнки та листи з найкращими побажаннями. Також учні готували мультимедійні презентації «Знаємо їх імена», відеопривітання захисникам та захисницям України і розмістили їх на сайті закладу. У кожному класному колективі пройшли тематичні уроки про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників та захисниць за становлення державності в Україні. Класоводи Ольхова Л.І., Михайленко Ю.М. провели спортивні змагання, де  особливо цікаві завдання чекали учнів під час конкурсів  «Козацька кмітливість», «Повзунець», «Найсильніші духом», учні 3-6 класів переглянули пізнавальні відеоролики про славні подвиги козаків та про «багатства» української землі, позмагалися у вікторинах та логічних конкурсах, співали патріотичні пісні. В рамках години національної гідності «Життя – Україні! Честь – нікому!» учні 8-11 класів брали участь у інтелектуально-патріотичних конкурсах, які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Проведені заходи допомогли дітям краще пізнати історію своєї країни, сприяли вихованню поваги до культурного і духовного надбання українського народу, вихованню патріотичних почуттів до рідної землі, поваги до захисників та захисниць України.

Презентації учнів до свята

Фотоальбом можна переглянути тут