У закладі проведено уроки доброти

5 жовт. 2021
Гуманне ставлення до тварин

Традиційно учасники освітнього процесу закладу 4 та 5 жовтня долучились до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, ​присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Проведено 28 уроків, під час яких діти переглянули мультфільми, згадали про особливості догляду за тваринами, «вислухали» прохання братів наших менших,  пригадали правила поведінки з безпритульними тваринами. Заняття проходили в цікавій ігровій формі, вони сприяли  поглибленню знань школярів про собак і котів та розкриттю актуальної на сьогодні проблеми безпритульних тварин в Україні. Під час проведення заходів учителі  виховували в школярів моральні якості: чуйність, чесність, правдивість, справедливість, гідність, толерантність, милосердя, взаємодопомогу, співпереживання, повагу до всього оточуючого. Формували у молодого покоління навички гуманного та дбайливого ставлення до тварин. Закріпили знання про відповідальність за жорстоку поведінку з тваринами.

Фотоальбом можна переглянути тут