У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

30 вер. 2021
Робота гуртка

Упродовж  вересня вихованці гуртка «Юні інспектори руху» провели заходи в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!». Гуртківці презентували мультимедійний посібник  «Вивчаємо правила вуличного руху», створений командою, яка брала участь у Всеукраїнських змаганнях з безпеки дорожнього руху  Хештег – Марафон # Safety Challenqe для учнів початкових класів.  15 вересня проведено урок – зустріч з інспектором ювенальної превенції лейтенантом поліції Анастасією Дерев’янко, яка нагадала слухачам про дотримання правил на дорозі , про основні дорожні знаки та  розмітку вулиці. У цей день учасники гуртка та поліцейський офіцер провели із здобувачами освіти конкурс малюнків на асфальті  з метою виховання почуття відповідальності за збереження життя та здоров’я пішоходів, знання дорожніх правил. Під час виступу агітбригади «Світлофор»,  члени гуртка у ігровій формі продемонстрували свої вміння та навички, що сприяють організації змістовного дозвілля молодших школярів та здобувачів освіти середніх класів, вихованню почуття відповідальності дітей за безпечну поведінку на вулицях і дорогах та прищеплюванню неповнолітнім поваги  до професії працівників поліції. 21 вересня у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «День із поліцейським та рятівником» на подвір’ї закладу гуртківці, працівники пожежно – рятувальної частини міста та поліцейський офіцер громади провели урок безпеки для здобувачів освіти 3, 4 та 5 класів. Поліцейський офіцер громади В’ячеслав Шейко нагадав школярам правила безпечної поведінки на дорозі, про правила їзди на велосипеді. Маленькі школярі орієнтуються на старших  практично у всьому, тому гуртківці  демонструють  хороший приклад і діти будуть  прагнути наслідувати їх.

Фотоальбом можна переглянути тут