Зустрічі з метою професійної орієнтації випускників

22 вер. 2021
Зустріч з представники державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

З метою професійної орієнтації випускників 22 вересня до закладу завітали представники державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Вони розповіли учням 9, 11 класів про навчальні заклади, спеціальності, які можна отримати в них,  правила вступу, умови навчання. Провели анкетування серед школярів та надали інформаційні матеріали. Проведені заходи допоможуть старшокласникам визначитися з вибором професії в майбутньому.

Фото можна переглянути тут