Всеукраїнський Національний урок, приурочений 80- роковинам трагедії Бабиного Яру

29 вер. 2021
Учні взяли участь у Національному уроці, приуроченому 80- роковинам трагедії Бабиного Яру

29 вересня в закладі проведено Національний урок пам’яті, приурочений 80-тим роковинам початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Під час проведення уроку пам’яті класні керівники наголошували на тому, що Бабин Яр - це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігти насильству та зберегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію, щоб ніколи таке не повторилося, та гідно шанувати пам’ять про жертв злочину нацистського режиму, незалежно від їхньої національності, віросповідання чи політичних поглядів – євреїв, ромів, українців, росіян, полонених червоноармійців, кожного, чий земний шлях обірвався в Бабиному Яру. Педагоги познайомили   школярів з літературою про всесвітньо відоме місце трагедії, що стало символом Голокосту, та розкрили актуальну на сьогоднішній день тему, яка  тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян.