Всеукраїнська інформаційно-профілактична акції «День із поліцейським та рятівником»

22 вер. 2021
Всеукраїнська акція

21 вересня 2021 року у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «День із поліцейським та рятівником» на подвір’ї закладу працівники пожежно – рятувальної частини міста та поліцейський офіцер громади провели урок безпеки для здобувачів освіти 3, 4 та 5 класів.

Поліцейський офіцер громади В’ячеслав Шейко нагадав школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також познайомив із спеціальною технікою, спецзасобами та специфікою роботи поліцейських. Діти дізналися від правоохоронця про правила безпечної поведінки у побуті, під час навчання й відпочинку та відчули себе справжніми поліцейськими. Із захопленням бажаючі мали згоду посидіти в салоні поліцейського автомобіля.  Здобувачі освіти щиро Вячеславу Юрійовичу  за змістовну розповідь та практичний показ дій правоохоронців, про їхню професію, її важливість та значимість.

Начальник варти пожежно – рятувальної частини капітан Олег Новохатько познайомив здобувачів освіти із справжніми вогнеборцями. Під час спілкування діти задавали питання, які їх цікавили, приміряли бойовий одяг рятувальників та спробували себе у ролі пожежника. Зустріч проведена з метою посилення безпеки, захисту життя та здоров'я учасників освітнього процесу, поглиблення поінформованості та знання про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання в учасників освітнього процесу розуміння наслідків від порушення правил пожежної безпеки.

Командир відділення старший сержант Володимир Сохін цікаво і захопливо розповів про свою професію, переконав школярів, що  справа, яку вони виконують є дуже важливою, оскільки вони рятують від пожеж людські життя, будівлі та поля. Кожен їх працівник є мужнім і сміливим, завжди готовий рятувати людей. Володимир Миколайович вміло продемонстрував як працює технічне обладнання і навіть дозволив спробувати самим «покерувати» пожежним рукавом, з якого під великим напором ллється вода.

Водій пожежного автомобіля старший сержант Вадим Шапошніков  продемонстрував технічні можливості пожежно - рятувальної техніки та обладнання, познайомив з сучасним автомобілем, який при потребі повинен дуже швидко виїхати на місце пожежі. Показав спецодяг, який завжди повинен бути у стані повної готовності. Адже тривожний сигнал може пролунати будь - якої хвилини. А далі стало ще цікавіше: рятувальники дали змогу учням посидіти у спеціальному пожежному автомобілі, приміряти захисний шолом, на прохання школярів пролунала вже знайома всім сирена пожежної машини. Діти отримали знання про протипожежну безпеку, побачили умілі дії пожежників, їх вправність і професійність.

Висловлюємо щиру подяку працівникам поліції та рятівникам за вмілу і швидку організацію зустрічі із здобувачами освіти, за високий професійний рівень у розкритті основних питань дорожньої, правової та пожежної безпеки. Бажаємо їм життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу.