У закладі пройшов "Олімпійський тиждень"

17 вер. 2021
Здорові діти - майбутнє України

Здорові діти – майбутнє України

Традиційно на початку нового навчального року в закладі з 13.09. по 17.09. 2021 року пройшов «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурси малюнків, спортивні змагання, які мали  на меті пропагувати серед здобувачів освіти здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.  У рамках Олімпійського тижня в кожному класному колективі  проведено олімпійські уроки, на яких школярі більше дізналися про історію виникнення олімпійських ігор, видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. У шкільній медіатеці організовано виставку літератури «Олімпійський рух в Україні». Здобувачі освіти 1-4 класів узяли активну участь у конкурсі малюнків «Спорт – це здоров’я», спортивних змаганнях , де усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість. У 2-А класі Шеремет Т.М. провела захоплюючі спортивні розваги «Професора Здоров’ятка».  «Олімпійська Україна» під такою назвою пройшов урок у 3-Б класі, який провела класовод Притула І.М. Ірина Миколаївна познайомила дітей з історією Олімпійських ігор, кодексом учасників змагань, принципами Олімпійського руху, спортсменами-співвітчизниками, якими пишається вся Україна. Горпинич Т.І. під час години спілкування познайомила  3-А клас із перемогами наших паралімпійців, які захищали честь держави на олімпіаді. Усі здобувачі освіти 4-Б класу разом із класоводом Кукурудзяк Т.П. люблять займатися спортом, відвідувати різні секції, тому їх дуже цікавило, як проходили Олімпійські ігри в Токіо. Діти із захопленням розповідали про перемоги наших спортсменів. Здобувачі освіти 4-В класу разом із класоводом Михайленко Ю.М. із задоволенням виконували спортивні вправи різного характеру: естафети вправи на координацію рухів, вправність у передаванні м’яча, на вміння швидко змінювати напрямок руху. Школярі отримали безліч позитивних емоцій. Класний керівник 6-Б класу Копервас В.В. провела олімпійський урок «Історія олімпійських ігор», діти дізналися  про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально, які труднощі потрібно подолати на шляху до успіху, щоб досягти олімпійських висот та як поєднати навчання та заняття спортом. Класний керівник Тернова С.В. для учнів 7-В класу провела Олімпійський урок в ході якого школярі розширили свої знання про олімпійські і неолімпійські види спорту, розгадували спортивні кросворди, брали участь у вікторині «Навколо спорту».

Вчителі фізичної культури Притула І.В., Тертишна А.В. підготували команду 5-х класів, яка виборола І місце у районних змаганнях «Веселі старти», присвячених відзначенню Дня фізичної культури й спорту в Україні.

Серед 6-9 класів провели  спортивні змагання «Козацькі забави», метою яких було заохочення школярів до здорового способу життя, залучення до спорту, збереження та зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності та  формуванню потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.   Змагалися команди на швидкість, спритність (долання перешкоди),  кмітливість, винахідливість та витривалість. Багато позитивних емоцій, заряд бодрості та гарного настрою отримали учасники проведених заходів. Діти демонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість та взаємовиручку. Тиждень був цікавим та змістовним.

Проведені заходи сприяють вихованню в дітей організованості, вмінню працювати в команді, спонукають займатися спортом, вести здоровий спосіб життя.

Фотоальбом можна переглянути тут