Зустріч з інспектором ювенальної превенції

7 вер. 2021
У закладі проведено просвітницькі заходи «Крокуємо до школи безпечно»

07.09.2021 року у рамках проведення просвітницьких заходів «Крокуємо до школи безпечно»  інспектором СЮП СВ Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області лейтенантом поліції Анастасією ДЕРЕВ’ЯНКО було проведено заходи для здобувачів освіти  5-А, 10-А, 10-Б класів на тему «Поліція дружня до дитини. Роль поліцейського у запобіганні та протидії булінгу (цькуванню)». Поліцейська розповіла школярам про різні види насильства серед дітей, про причини та умови, що сприяють розвитку булінгу. Надала рекомендації: що робити, щоб уникнути булінгу та куди звертатися за допомогою у разі виявлення вищезазначених фактів. Познайомила з особливостями відповідальності за вчинення булінгу в освітньому процесі. Під час спілкування з представником правоохоронних органів школярі розвивали логічне мислення, підвищували інтерес до правових знань та зацікавленість у знанні своїх прав, вчилися  застосовувати  здобуті знання на практиці.

Фотоальбом можна переглянути тут