Учні закладу беруть участь у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій в Києві

13 лип. 2021
Участь команди закладу у Всеукраїнському фестивалі

З 12 по 15 липня 2021 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України проходить Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Всеукраїнський профільний табір «Юннат»  прийняв 105 юних патріотів і природоохоронців практично зі всіх областей України. Команда закладу у складі: Медяника Андрія, Коновалової Валентини, Зінченко Єлизавети, Куриленко Анастасії, Бут Анастасії бере участь у фестивалі. Перед учасниками фестивалю насичена програма: представлення здобутків юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності, знайомство з історичними місцями столиці, зустрічі з відомими волонтерами, наукові квести, майтер-класи та багато іншої цікавої інформації.

Розпочався фестиваль з урочистостей. Спочатку школярів привітав директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, доктор педагогічних наук, професор Вербицький Володимир Валентинович, зазначивши велику роль, яку відіграють юні патріоти в житті суспільства. До учасників організаційно-масового заходу звернулась відома волонтерка поетеса, дитяча письменниця Світлана Касьяненко. Це людина – письменниця, поет-пісняр, автор та виконавець, громадський діяч, учасниця Революції Гідності. Вона створила 130 різножанрових пісенних творів, 183 рази привозила бійцям на передову теплі речі, продукти, дитячі малюнки, обереги. Молодь активно спілкувалася з пані Світланою, а наприкінці зустрічі фотографувалися на згадку.  Теплі вітальні слова до учасників фестивалю прозвучали з уст Павла Петровича Мигуна, завідувача відділом біології та сільського госпорадства Вінницької станції юних натуралістів, учасника війни на сході України. А роздинкою вечора першого дня стала цікава шоу-програма “Хімічний квест” від Музею сучасної науки і техніки “Експериментаніум”.