Відбувся звіт директора перед громадськістю

23 черв. 2021

23 червня 2021 року відбувся звіт директора перед громадськістю. На звіті були присутні 83 особи: педагогічні працівники та батьківська громадськість. Директор закладу Каткова Л.Є. представила у виступі звіт про діяльність закладу і директора зокрема, в якому  проаналізувала діяльність закладу освіти у 2020-2021 навчальному році. Основна увага була звернена на результати самооцінювання освітніх і управлінських процесів під керівництвом управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області, висвітлено результати попередніх спостережень та напрацювань за 4 напрямками. Це дає можливість прослідкувати динаміку якості освітньої діяльності шляхом порівняння результатів вимірювання. Закладом, як учасником самооцінювання було проведено спостереження за освітнім середовищем, вивчення документації за напрямками, проведення анкетування учасників освітнього процесу: учнів, батьків, педагогічних працівників, спостереження за навчальними заняттями, оцінювання освітньої та управлінської діяльності. Інформація подана у виступі директора закладу дає можливість визначити тенденції розвитку освітнього та управлінського процесу у закладі, внести корективи у Стратегію розвитку закладу та річний план на 2021 – 2022 навчальний рік. Завдяки розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведеного самооцінювання заклад зможе підвищити якість освітніх послуг, забезпечити довіру до результатів навчання, вдосконалити освітнє середовище та систему оцінювання учнів, а також педагогічну діяльність та управлінські процеси, забезпечити прозорість діяльності закладу і готовність до змін в інтересах учасників освітнього процесу. За результатами  самооцінювання діяльності закладу будуть внесені корективи у Стратегію розвитку та план роботи закладу на наступний навчальний рік. За результатами таємного голосування діяльність директора закладу оцінено на «задовільно» всіма присутніми на звіті директора.

Фотоальбом можна переглянути тут