Свято випускників

27 трав. 2021
у закладі пролунав останній дзвоник

Свято випускників

27  травня в закладі пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення 2020-2021навчального року. Цей день поєднав у собі радість і смуток, адже для одних учнів — попереду веселі літні канікули, а для інших — прощання зі шкільною домівкою та початком дорослого життя. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято, яке підготувала класний керівник 11-Б класу Кукурудзяк О.О. Хвилюючими та урочистими були вітання від шанованих гостей, серйозних і кумедних першокласників. Директор закладу Каткова Л.Є. привітала школярів із закінченням навчального року й побажала випускникам, для яких цей день був особливо хвилюючим, зробити правильний вибір у житті, реалізувати себе та стати успішними громадянами своєї держави. У цей день шкільний дзвоник пролунав востаннє для учнів 11 класу, тому на святі лунали пісні, танці, вірші саме для них. Незабутнім було привітання від нашої талановитої молоді, учнів 9 класів. Свій музичний номер для всіх присутніх подарував класний керівник 11-А класу Крутько Є.Ю. Від імені батьків винуватців свята привітала Тарасенко О.Ю. і за давньою українською традицією вручила коровай. Ось до слова запросили головних винуватців свята – випускників. Вони сердечно подякували вчителям за їхню невтомну та наполегливу працю, батькам за недоспані ночі та турботу. Особливим і хвилюючим був момент, коли випускники випустили в небо повітряні кульки – символ прощання з дитинством та рідною школою.  Зворушливо звучав шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники. Для них це були останні хвилини безтурботного дитинства: попереду доросле життя, про яке їм нагадала мелодія шкільного дзвоника. Сьогодні він не схожий на жоден з тих, які лунали протягом навчального року. Він – як рубіж між дитинством і дорослим життям. Право зробити коло пошани і першими вийти з урочистої лінійки під святими українськими народними оберегами – вишитими рушниками, отримали випускники. Тож побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпеливості, віри в людей і сонячної надії на краще. А найголовніше – палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної Батьківщини. Сподіваємося, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для кожного надійною опорою. Нехай кожен із випускників  знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра! Усім випускникам бажаємо успішної здачі ЗНО, а школярам — яскравих і насичених літніх канікул!