Участь у акції "Великодній кошик військовому"

19 квіт. 2021
Здобувачі освіти закладу взяли участь у акції

Здобувачі освіти закладу взяли участь у обласній національно-патріотичній благодійній акції дитячих малюнків - привітань «Великодній кошик військовому». Акція проводиться з метою виховання патріотизму, громадянських почуттів, дбайливого ставлення до природної і культурної спадщини рідного краю та духовних надбань українського народу, збереження традицій святкування Великодніх свят в Україні, пропаганди серед дітей та молоді образотворчого мистецтва. Активними учасниками акції стали здобувачі освіти 1Б, 2Б, 2В, 3Б, 4Б класів, діти з ООП 4Б класу, 5А, 5Б, 5В, 7А,  7Б, 8А та 8Б класів. Малюнки, направлені на конкурс, будуть направлені до військових частин.