Відбулася зустріч з воїнами АТО

12 жовт. 2016
12 жовтня відбулася зустріч з воїнами АТО

Напередодні Дня захисника України в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 у теплій та дружній атмосфері відбулася зустріч з воїнами АТО. Нестабільна й напружена політична ситуація в країні не обійшла стороною і наш навчальний  заклад. Багато рідних і близьких, членів сімей та батьків вихованців захищають кордони рідної Батьківщини, тому ця зустріч  стала актуальною і просто необхідною. Гучними оплесками, стоячи, учні та педагогічний колектив  зустріли   справжніх  чоловіків. У їхніх поставах та  поглядах  читалась впевненість, сміливість та рішучість до захисту Батьківщини.

До нас завітали: голова правління громадської організації «Спілка ветеранів АТО» міста Гуляйполе - Пилипенко Геннадій Вікторович, навідник крупнокаліберного кулемету, брав участь у бойових діях у складі 80-ї окремої десантної штурмової бригади.  Нагороджений відзнаками «Учасник АТО», «Учасник бойових дій», нагрудним знаком «Ветеран війни».

Медведєв Ігор Вікторович - сержант ЗСУ, брав участь у бойових діях у складі полку оперативного призначення на посаді командира відділення, нагороджений відзнакою «За зразкову службу».

Кошубінський Сергій Михайлович – сержант ЗСУ, командир відділення зв’язку, брав участь у складі зонального відділу військової служби правопорядку міста Донецька в підрозділі по виявленню диверсійних груп противника, нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» та нагрудним хрестом «Учасник АТО».

Штепа В’ячеслав Олексійович – молодший сержант ЗСУ, помічник командира групи, брав участь у бойових діях у складі спецпідрозділу «Сармат», нагороджений Почесною грамотою «За сумлінне виконання бойових завдань» у секторі «М».

Усіх присутніх привітала зі святом заступник директора Таран С.Є., яка наголосила на тому, що з давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів.
 Побажала всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, творчих успіхів, звершення всіх намічених планів, стабільності і процвітання, успіхів у повсякденному житті, чистого мирного  неба та усіляких гараздів.

Перед присутніми виступив голова правління громадської організації «Спілка ветеранів АТО» міста Гуляйполе - Пилипенко Геннадій Вікторович, який розповів про ситуацію на сході України та героїзм наших воїнів, поділився своїми спогадам про те, що пережили наші військовослужбовці за час, проведений в зоні АТО,  доводячи  своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Звертаючись до хлопчиків, він нагадав, що захищати свою Батьківщину – це обов’язок кожного чоловіка. А на завершення подарував Прапор України з автографами бійців.

Приємно було слухати  нашого випускника Медведєва Ігоря Вікторовича. Давно не було такої тишини в залі. Всі слухали, затамувавши  подих, людей, від яких  залежить наше щасливе майбутнє. Розповідь Ігоря була стримана, але дуже хвилююча, викликала великий інтерес в усіх учасників зустрічі. Учні не залишилися байдужими до розповіді про страшні події, які доводилося пережити в зоні АТО українським військовослужбовцям, про те, як вони боролися проти зовнішньої агресії за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Ці мужні люди побажали   учням миру, благополуччя, радили  цінувати своїх рідних і близьких і завжди залишатись патріотами своєї Батьківщини, а також побажали всім присутнім пам’ятати історію, передавати ці знання своїм дітям та онукам. Ведучі свята закликали брати участь у акціях та фестивалях, спрямованих на підтримку нашої армії, робити і передавати обереги, які є символами нашої підтримки.      Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків: Авраменка О.С., Негера І.І., Васильєва Є.В.

Шкільний бібліотекар  презентувала куточок бойової слави воїнів АТО, який має назву «За честь, за волю, за українську долю!».

Учасники заходу з великою увагою слухали розповіді військових про події на Сході України та влаштували для наших героїв святковий концерт під назвою «Козацька держава – наша гордість і слава!». Діти оспівували рідний край, рід, родину, Україну, прославляли героїзм наших воїнів у літературній композиції. Діти подарували захисникам квіти, подякували за важкий, але такий важливий для нас усіх ратний подвиг та побажали, щоб якнайшвидше закінчились бойові дії у зоні АТО. Щоб не потрібно було туди повертатись, залишаючи своїх рідних у страшній тривозі і постійних переживаннях. Всім воїнам побажали Ангела-хранителя у справі захисту рідної землі. Кульмінацією святкового заходу стало загальне виконання Державного Гімну України. Всі учасники заходу  із задоволенням  сфотографувались на згадку з бійцями – учасниками АТО.

Діти отримали незабутні враження, слухаючи розповіді про нелегкі бойові будні наших мужніх захисників.    Такі  зустрічі виховують у молодого покоління почуття патріотизму, причетності до тих буремних подій, які переживає наша країна.