Правила доброти

29 бер. 2021
Спільні справи між старшокласниками та здобувачами освіти з особливими освітніми потребами

Правила доброти

У закладі стало доброю традицією організовувати спільні справи між старшокласниками та здобувачами освіти з особливими освітніми потребами. Діти разом доглядають за кімнатними рослинами, виготовляють прикраси для оформлення актової зали до тематичних заходів, приймають участь у акції «Подарунок для Героя».

Особливо сподобався дітям майстер – клас «Янгол добра», який влаштували активісти шкільного волонтерського загону «Данко».  Хлопці та дівчата  не залишилися байдужим до проблем, з якими живуть особливі діти, створювали атмосферу любові і радості, поділилися  теплом своїх сердець, подарувати краплини добра, допомогли повірити в те, що мрії збуваються, намагалися змінити відношення дітей до себе і до оточуючих,  надали можливість свідомо формулювати ситуації і організовувати власний життєвий простір. Під час заходу  учні – волонтери  розвивали  громадянську  ініціативу і громадянську  відповідальність, стимулювали інтерес до вирішення актуальних проблем суспільства, привернули увагу шкільної громади  до проблем дітей з особливими потребами, покращували їх емоційний стан, допомогли  відчути себе рівними в суспільстві.

Особлива атмосфера під час проведення заходу допомогла усім учасникам запам’ятати правила доброти,  дізнатися як легко можна творити кожного дня гарні вчинки, бути ввічливими,  щирими, довіряти один одному та частіше посміхатися. Змінилося відношення до особливих дітей. У них з’явилося більше старших друзів, охочих брати участь у таких заходах. У шкільній родині поступово звикли до особливих діток, сприймають їх не звертаючи увагу на особливості.