Заходи з нагоди 150 річчя народження Лесі Українки

25 лют. 2021
150 річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

З нагоди цієї події в нашому заклді пройшли заходи,  в якому взяли участь здобувачі освіти різних вікових груп. У виконанні учнів прозвучали твори легендарної поетеси – ніжні й ліричні, глибоко філософські й патріотичні, сповнені незламною силою духу й нескореності.

В медіатеку  завітали  учні 4-А класу (класовод Смола Л.І.).  Юні читачі мали змогу прослухати літературний калейдоскоп «Леся Українка – славна донька України» присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки. Відкрити для себе та ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси . Виховати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, доторкнутися до її творчої спадщини.

Ця поетична акція покликана привернути увагу сучасної молоді до постаті Лесі Українки, активізувати її творчий спадок, який став надбанням світової класичної літератури.