У закладі вшанували громадянський подвиг учасників Революції Гідності

25 лют. 2021
Заходи до вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання школярів, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  закладі пройшли заходи, які висвітлили доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.  Учасники заходів познайомилися з хронологією подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх загиблих, що  стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, хто не вагаючись здійснив громадянський подвиг, хто ціною власного життя захищав демократичні цінності й національні інтереси. Учні переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану, хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. На  заходах лунали патріотичні вірші та пісні, діти переглянули відеосюжети та книжкову виставку «Небесна Сотня – Герої нашого часу». На завершення школярі висловлювали сподівання на те, щоб більше ніколи ніхто не платив надто високу ціну за свій вибір. У3-А класі класовод Горпинич Т.І.  провела годину спілкування. Учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Класовод 4-Б класу Шокотко В.П. провела годину слави «Українці нація героїв», діти переглянули відео «Ангели майдану» та відеопрезентацію «Їм у віках судилося  безсмертя». Ми вшановуємо  силу духу і стійкість громадян. Ці люди – символ громадянської відваги нашого народу. Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня та не зрадити ідеали Революції Гідності. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Фотоальбом можна переглянути тут