Профорієнтаційний захід

16 лют. 2021
У закладі пройшов профорієнтаційний захід

16 лютого в закладі проведено профорієнтаційний захід спільно з майстрами виробничого навчання Федорівського центру професійної освіти Бабійчук Наталією Олександрівною та Селімовою Світланою Миколаївною. Представники центру розповіли учням 9,11 класів про професії, які можна опанувати в навчальному закладі на базі 9 та 11 класів. Познайомили з умовами навчання, акцентуючи увагу школярів на пільгах, які отримують здобувачі освіти під час навчання у Федорівському центрі професійної освіти. Проведений захід сприяв професійному самовизначенню старшокласників, формуванню в учнів позитивного ставлення та готовності до свідомого вибору професії.

Бажаючі познайомитися з умовами навчання та проживання в гуртожитку Федорівського центру професійної освіти  додаткову інформацію можуть отримати на сайті www.licey58.zp.ua