День безпечного Інтернету у закладі

12 лют. 2021
У закладі пройшов тиждень безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначають щороку на початку лютого. Цей день націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожна людина має змогу використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо. Також метою проведення заходів до Дня Безпечного Інтернету є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету. В нашому закладі з 08 лютого до 12 лютого  пройшов тиждень Безпечного Інтернету. В рамках тижня класні керівники і класоводи 1-11 класів провели інформаційні хвилинки, бесіди, виховні години, години - спілкування, обговорення з даної тематики, згідно вікових категорій учнів.

Вчителі інформатики Тернова С.В. і Миронова Л.О. для 2-11 класів підготували ряд занять, спрямованих на виявлення рівня обізнаності учнів з правилами безпечного користування Інтернетом. Заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет. Я вмію користуватися Інтернетом» був проведений в 5-7 класах, на якому учні були ознайомлені з видами загроз в Інтернеті. Для молодших школярів була проведена бесіда з питань безпеки в Інтернеті, учні відвідали веб-ресурс «Знайомство з платформою Онляндія», на якому представлені матеріали для дітей і їх батьків завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. Класоводи 1-2 класів провели уроки з метою захисту дітей у цифровому просторі. Учні будували «піраміду» переваг і недоліків мережі Інтернет, але, нажаль, більшість учнів бачать лише переваги. Також учням 2-4 та 5-11 класів були продемонстровані відеоролики «Безпечний Інтернет дітям», «Безпека в Інтернеті», «Безпека в Інтернеті – це просто», « Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», «Соціальний ролик. Дітям про Інтернет». Педагоги закладу переглянули спеціалізований вебінар «Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів», що розміщений у вільному доступі і наданий Департаментом освіти і науки облдержадміністрації м. Запоріжжя.

Фотоальбом можна переглянути тут