Зустріч з представниками ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

9 лют. 2021

9 лютого в закладі для учнів 9, 11 класів проведено зустріч з представниками ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Метою заходу було: формувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; сприяти формуванню особистісних якостей учнів: цілеспрямованості, ініціативності, розсудливості; розвиток пізнавальних інтересів старшокласників. Викладачі училища познайомили школярів із професіями, які можна здобути в їхньому закладі, умовами вступу та навчання. Наголосили на тому, що студентам надається безкоштовно гуртожиток для проживання, вони кожного місяця отримують стипендію, випускників працевлаштовують на підприємстві АТ «Мотор Січ». Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною.