Зустріч з представниками ювенальної превенції

8 лют. 2021
Зустріч учнів з Анастасією Дерев'янко - інспектором ювенальної превенції

З метою забезпечення попередження злочинності серед учнів, проявів булінгу та кібербулінгу, насильства в сім’ї, приділення уваги роз’ясненню школярам чинного законодавства, проведення правоосвітницької роботи в закладі проведено засідання штабу профілактики правопорушень, на яке запрошено представників правоохоронних органів. Інспектор ювенальної превенції Дерев’янко Анастасія поспілкувалися з учнями 6-Б, 8-А та 8-Б класів про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, ознайомила з видами відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділила темі булінгу в сучасному суспільстві, нагадала правила безпечного поводження в Інтернеті. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейська нагадала школярам і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких. Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи закладу, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.