Відбулася онлайн конференція «Компетентісне навчання у базовій середній школі»

9 лют. 2021
Завершення участі у Всеукраїнському проєкті «Формування й оцінювання громадянських компетентностей учнів на рівні базової середньої освіти»

Зустріччю зі своїм відомим тренером  Наталією Кідаловою завершилася онлайн конференція «Компетентісне навчання у базовій середній школі». Під час конференції ми мали можливість поспілкуватися з Лілією Гриневич, натхненницею Нової української школи, Лесею Юрчишин, Василем Дяківим, переможцями національної премії GlobalTeacherPrizeUkraine (2020), колегами з різних куточків України, Грузії, Молдови по «Демократичній школі». Ми завершуємо участь у Всеукраїнському проєкті «Формування й оцінювання громадянських компетентностей учнів на рівні базової середньої освіти». Але це лише початок. Отримані знання і досвід допоможе нам втілювати в життя  нові проєкти в школі і громаді, нові ідеї, плани для розвитку громадянського суспільства.

Ми раді, що мали прекрасну можливість співпрацювати з командою професіоналів і партнерів «Демократичної школи», обговорити з педагогами мережі шкіл України наш шлях у проєкті, практичні інструменти для розвитку громадянських та соціальних компетентностей на різних предметах. Школи-учасниці проєкту з розвитку громадянських компетентностей з України, Молдови та Грузії презентували свої проєкти й напрацювання. Наша заклад презентував проєкт з буккросингу «Книга має ноги. Читай і відпускай».Це були дві години відкриттів, натхнення й взаємозбагачення, які важко описати словами.

Бажаємо всім учасникам натхнення у втіленні творчих задумів!

Фотоальбом можна переглянути тут