Перемога у конкурсі

4 лют. 2021
Вітаємо Гусарєва Кирила з перемогою!

У місті Київ проходив Міжнародний конкурс – фестиваль дитячо – юнацької творчості «Перлина Fest» за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації,  Міністерства культури України.

У нашому освітньому закладі  навчається талановитий, обдарований учень 11Б класу Гусарєв Кирило, який подав п’ять своїх робіт на фестиваль «Перлина Fest» у номінації «Україна очима юних художників».

За підсумками поважного журі Гусарєв Кирило здобув перемогу і виборов І місце! Коментарі оргкомітету вказали, що у Кирила, дуже глибокі і смислові роботи,"взяли" за живе! Організатори художнього конкурсу у співпраці з Київською міською галереєю мистецтв Лавра створили особливе творче середовище комунікації між професійними українськими митцями та наймолодшим поколінням – юними художниками. У рамках теми Кирило підіймав питання української екології. Юний художник мав можливість творчими засобами осмислити навколишній світ та сучасні події в Україні, відпустити у творчий потік позитивні емоції та настрій.

Участь у конкурсі передбачає оплату реєстраційного внеску, без якої роботи до участі не приймаються.  Висловлюємо щиру подяку за фінансову підтримку  у конкурсі члену батьківського комітету, директору приватного підприємства «Лідер» Дорогобіду Сергію Миколайовичу! Ваша підтримка - свідчення  небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання підростаючого покоління. Дякуємо  Вам за  натхненну і самовіддану працю, за  непохитну віру у майбутнє нашого краю.

За словами Анастасії Кравченко голови оргкомітету, автора ідеї та концепціі "Перлина Fest": «Це унікальний проект, на якому засвітилися  маленькі зірочки і ще більше заіскрилися. Результати вражають , журі приємно здивовані. Ще раз переконуємуся, що українська культура є надзвичайною, якравою та унікальною!» Наталія Іващенко проект-менеджер вважає, що «Перлина Fest» - то потужне дійство, неймовірно цікаві люди, позитивна атмосфера, яскраві враження! Щасливий той, хто має нагоду брати участь в організації цього свята. На період фестивалю ми всі стаємо великою родиною. Переживаємо і вболіваємо за кожного учасника. Фестиваль дарує нові знайомства з найталановитішими дітками України!  На думку Ірини Ващенко директора компанії: «У фестивально-конкурсному русі серед дітей та молоді України за останні роки з’явились нові серйозні проекти та персоналії. Ми раді відчувати себе серед такого потужного і креативного руху. Адже в будь - які часи для нас притаманна одна річ – талановиті діти та молодь. Чим більше матимемо таких подій і простору, де ці таланти могли б розкриватись, тим більш впевненним буде наш погляд у майбутнє». Участь у таких конкурсах об`єднує та підтримує талановиту та творчу молодь з різних країн з метою укріплення зв`язків та культурних взаємовідносин;  надає учасникам  можливість для демонстрації своїх ідей і досягнень; розширює коло їх дозвілля і активного відпочинку; створює атмосферу незабутнього свята.

фото робіт можна переглянути тут