Участь у Обласному фестивалі Шкіл дружніх до дитини

3 жовт. 2016
Участь у Обласному фестивалі Шкіл дружніх до дитини

Педагогічний колектив   комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 1»  Гуляйпільської районної ради  створює сприятливі умови для розвитку особистості, з розумінням ставиться до проблеми збереження та зміцнення здоров’я вихованців, організовує діяльність Школи дружньої до дитини, підпорядковує навчально-виховну роботу  орієнтуванню дітей та підлітків на здоровий спосіб життя, на розуміння його сенсу на підставі усвідомлення єдності психічного, духовного, фізичного та соціального здоров’я. Спільними зусиллями педагогів та батьків створено необхідні умови для забезпечення цілісного благополуччя дитини. У цьому навчальному році ми взяли участь в Обласному  фестивалі педагогічних ідей Шкіл дружніх до дитини, де представили розробку виступу агітбригади «Обери життя». У ній містяться  поради щодо того, як зберегти своє здоров’я, наголошується на важливості формування корисної звички – здорового способу життя як надійного підґрунтя успішного майбутнього.  Цей захід актуальний, тому що одним із завдань сучасної освіти є формування особистості, адаптованої до життя в суспільстві, виховання в громадянина свідомого ставлення до здоров'я на підставі стійкої внутрішньої мотивації. Допомагає учням  виробити вміння та навички збереження і зміцнення здоров'я, безпечної та відповідальної поведінки.