Участь закладу у щорічному Всеукраїнському Форумі «COVID – 19 нас не зупинить!»

21 груд. 2020
18 грудня лідери учнівського самоврядування з 8 – 11 класів нашого закладу стали учасниками щорічного Всеукраїнського Форуму «COVID – 19 нас не зупинить!» в онлайн – форматі за участю Президента України Володимира Зеленського

18 грудня  лідери учнівського самоврядування з  8 – 11 класів нашого закладу стали учасниками щорічного Всеукраїнського Форуму «COVID – 19 нас не зупинить!» в онлайн – форматі за участю Президента України Володимира Зеленського, що об’єднує дітей та молодь з усіх регіонів України. Цей захід, організатором якого є Національна рада дітей та молоді, присвячений підвищенню рівня мотивації підлітків та розвитку лідерських навичок. Захід відбувся за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини та Фонду Lumos. Генеральний партнер цьогорічного Форуму - Міжнародна медіа-тек компанія AIR - що створює передові продукти для розвитку блогерів та брендів на платформах YouTube, Instagram, TikTok.

Активісти закладу на чолі з головою учнівської ради Медяником Андрієм отримали лист Офісу Президента України про проведення Форуму «ЛІДЕРСТВО. НАТХНЕННЯ. FUN!», заповнили реєстраційну анкету за певним посиланням і мали нагоду переглянути трансляцію заходу. Старшокласники, які прагнуть розвивати свої life skills та самовдосконалюватися, мали можливість  удосконалювати навички успішного життя спільно з відомими спікерами, мотиваційними тренерами, блогерами, бізнесменами, експертами та зірками шоубізнесу, дізналися більше корисної інформації на теми розвитку лідерства та комунікаційних навичок, підприємницького мислення, блогінгу, що допоможе  надихнутися на досягнення цілей, планів та мрій у 2021 році! Ця трансляція стала однією з ТОП онлайн заходів у житті нашої молоді!

У рамках зазначеного форуму виступили  спікери:

- Іцхак Пінтосевич – експерт з НАДЕФЕКТИВНОСТІ, коучХ10, майстер з навчання та трансформації, професор бізнес школи Синергія. Людина, яка навчає експертів та коучів;

- Alyona Alyona – українська реп-співачка та авторка пісень;

- Руслан Кузнецов – YouTube-блогер, співак;

- Євген Клопотенко – український кулінарний експерт, засновник соціального проєкту зі зміни культури харчування «Cult Food»;

- Семен Кременюк – YouTube блогер, керівник продюсерського центру компанії AIR Media-Tech – міжнародного партнера YouTube, Instagram, TikTok;

- Анастасія Дьякова – радниця з питань безпечного Інтернету для кожної дитини, а також – засновниця проєкту Stop_sexтинг;

- Сергій Лисак – співзасновник та головний тренер проекту Y1317;

- DJ Crystal Girl – наймолодша діджейка України, яка створила музичний настрій.

Сьогодні молоде покоління нашого закладу вирішує свої завдання, проходить через певні випробування. Участь у молодіжному форумі надихає підлітків самостійно реалізовувати свої творчі можливості та інноваційний потенціал у всіх сферах суспільного життя, сприяє вихованню покоління людей здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, зберігати й примножувати цінності народу України та громадянського суспільства, розвивати і зміцнювати суверенну, демократичну, правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти.