Великі права маленької дитини

19 лист. 2020
У закладі проведено правовий захід

Великі права маленької дитини

18 листопада в закладі проведено правовий захід «Великі права маленької дитини» для учнів 5-Б класу за участі інспектора ЮПСП Пологівського ВПГУНП в Запорізькій області лейтенанта поліції Анастасії ДЕРЕВ’ЯНКО,  ПОГСП Пологівського ВПГУНП в Запорізькій області сержанта поліції В’ячеслава ШЕЙКА та фахівця Гуляйпільського РС філії ДУ центру пробації в Запорізькій області Євгенії КОСТЕНКО. Метою заходу було познайомити дітей із правами, що гарантуються законами, сприяти формуванню правового світогляду школярів, формувати активну позицію дітей щодо реалізації своїх прав у житті, виховувати повагу до законів та один до одного. Працівники правоохоронних органів познайомили  учнів із змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України. У доступній формі роз’яснили школярам  права та обов’язки,  якими наділена кожна дитина. Під час спілкування з представниками правоохоронних органів діти розвивали логічне мислення, підвищували інтерес до правових знань та зацікавленість у вивченні Конвенції ООН про права дитини, вчилися користуватися своїми правами та застосовувати  здобуті знання на практиці. Учні висловлювали свої думки, обґрунтовували своє бачення вирішення проблеми порушення прав дітей. Завдяки проведеному заходу учні мали можливість  обговорити актуальні проблеми щодо дотримання прав людини.