В закладі організовано та проведено Тиждень культури здорового харчування

3 лист. 2020
З нагоди Всеукраїнського дня здорового харчування в закладі організовано та проведено Тиждень культури здорового харчування. Основною метою проведення заходів було: пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я школярів.

З нагоди Всеукраїнського дня здорового харчування в закладі організовано та проведено Тиждень культури здорового харчування. Основною метою  проведення заходів було: пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я школярів.

У 1-В класі класовод Пліс Т.В. провела виховну годину  «Здорове харчування – запорука здоров’я людини ». Захід проведений з метою навчити учнів розпізнавати корисні і шкідливі продукти та напої. Пояснити, чому дітям потрібно вживати овочі, фрукти, молочні продукти щодня. Викликати інтерес до продуктів, що містять вітаміни, виховувати прагнення до збереження власного здоров’я. У 3-Б класі класовод Кукурудзяк Т.П. разом зі своїми вихованцями спілкувалася на тему здорового харчування. Вони згадали про корисну та шкідливу їжу, а також виготовляли овочі та фрукти за допомогою конструктора LEGO. З учнями 3-В класу класовод Михайленко Ю.М. провела виховний захід «Харчування – запорука гарного здоров’я». В ході заходу діти за допомогою технології критичного мислення «Кола Вена» визначали корисні та шкідливі продукти харчування, брали участь у вікторині, вгадували страви за описом, відгадували загадки. Здобувачі ознайомилися з основними процесами, що відбуваються в організмі людини; закріпили знання щодо бережливого ставлення до свого здоров’я. Цікаво і змістовно пройшов урок здорового харчування у 4-В класі, класовод Ольхова Л.І. До заняття діти підготували малюнки, на яких зображено продукти здорового харчування. Учні швидко визначали, які продукти слід вживати щодня, а які куштувати зрідка і в обмежених кількостях. Логвиненко Єгор нагадав, що таке «швидка їжа», і назвав її небезпеки. Власенко Олександр розповів про збалансоване харчування і його три ознаки. Учні зробили висновок, що здорове харчування є запорукою здорового життя, допомагає бути сильним та енергійним. У 5-Б класі класним керівником Копервас В.В. було проведено тренінг «Раціональне харчування, як запорука здорового способу життя». Учні дізналися, що повноцінне харчування - це не тільки основа життєдіяльності людини, а й найкраща профілактика захворювань.

Проведені заходи  виховують в учнів  культуру харчування, збагачують їх свідомість цінними знаннями, що збережуть у майбутньому їхнє здоров’я та здоров’я  їх  близьких .

фотоальбом можна переглянути тут