Участь команди закладу у освітньому проєкті "Відкривай Україну"

23 жовт. 2020
Вітаємо з досягненнями! Бажаємо подальших успіхів!

Команда «Престиж» нашого закладу брала участь у освітньому проєкті «Відкривай Україну» і увійшла до півфіналу серед  6,5 тисяч учасників із 650 команд України. До складу команди увійшли кращі учні школи, які є активними учасниками шкільного життя – це переможці предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань, мистецьких конкурсів, є відмінники навчання, це лідери учнівського самоврядування, учасники волонтерського загону. Команду «Престиж» обрано однією із кращих, яка максимально встигла себе проявити впродовж 6 місяців від початку проєкту «Відкривай Україну».

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проводить 4-ий освітній Всеукраїнський проєкт «Відкривай Україну – 2020». Це єдина повноцінна програма національного рівня з інтеграції підлітків в суспільство, в основі якої лежать принципи геймифікованого підходу до навчання та командної роботи школярів 7-11 класів. Проєкт проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти та науки України. Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набувають необхідних умінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті. Надзадача в соціальному контексті: сформувати в українському суспільстві соціальну звичку змінотворця: побачив проблему, усвідомив її значення, зібрав однодумців і доклав зусиль до вирішення.

Переможці проєкту “Відкривай Україну” 2020 отримають можливість поїхати у навчальну поїздку за кордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну, та розповісти про власний досвід реалізаці власних проєктів.
Фінал проєкту планується провести  в  листопаді у форматі унікальної масштабної онлайн-події на гейміфікований платформі Z.Lab. З початку сезону учасники проєкту сумлінно вчились, виконували завдання та втілювали свої неймовірні задуми та ідеї в громадах своїх рідних міст та сіл, тепер команди зберуться разом, щоб позмагатись за супер призи фіналу.
Під час пітчингу фіналістів проєкту в учасників  буде змога познайомитись з найкращими проєктами сезону “Відкривай Україну” 2020, а також бути гостем на унікальній масштабній онлайн-події - молодіжному концерті, присвяченому фіналу найбільшого освітнього проєкту в Україні. На концерті-нагородженні виступатимуть артисти та офіційні запрошені особи. Ігровий простір дозволить фіналістам та гостям проєкту відчути унікальну атмосферу гри та фану, адже вона створена розважити та дарувати емоції, значно відмінніші від звичних онлайн подій. Подорожувати віртуальним островом у формі ігрового персонажа, бути на зв’язку з іншими відвідувачами через голосові та звичайні чати, відвідувати численні ігрові локації - це одні з багатьох можливостей ігрової платформи, які розробники Z.Lab вдало вбудували у віртуальний простір та поєднали з звичайною соціальною активністю на заході.

Для команди нашого закладу велика честь прийняти участь та підтримати проєкт «Відкривай Україну»-2020 – це можливість для кожного формувати нову генерацію соціально активної, культурнозбагаченої та високорозвиненої молоді.

З нетерпінням чекаємо умови та розяснення щодо проведення фіналу проекту.