Перемога вчителів у обласному турі фестивалю педагогічних ідей "Освіта для здоров'я"

23 жовт. 2020
Вітаємо переможців

Стан здоров'я населення є важливим показником розвитку суспільства, тому турботі про здоров'я дітей, мотивації на здоровий спосіб життя приділяють велику увагу педагоги нашого закладу. У школі організовуються фізкультурно-оздоровчі заходи, спрямовані на формування здорового способу життя, культури здоров'я, проводяться дні здоров'я, працюють спортивні  гуртки, налагоджена тісна співпраця із  ДЮСШ. Пропаганда здорового способу життя впроваджується на всіх уроках та в позаурочний час.

Працюючи над програмою розвитку школи сприяння здоров’ю, вчителі здобули перемогу в обласному заочному  турі фестивалю педагогічних ідей «Освіта для здоров’я». У номінації «Навчання заради здоров’я» - Кашлєва Л.В. У номінації «Освіта без бар’єрів» - Коротнюк В.А., Шокотко В.П., Шеремет Т.М., Михайленко Ю.М., Мосейко А.О., Зеленяк О.М., Юдковська В.В., Решитько В.В.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи вітають переможців. Бажають  міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків. Нехай кожен день приносить Вам, шановні колеги, радість і задоволення від зробленого, а ваші  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.