Висадили трояндові кущі на клумбі

22 жовт. 2020
21 жовтня учні разом з педагогами, працівниками закладу та КП «Благоустрійсервіс» садили на клумбі між школою і парком троянди.

Трояндові кущі в нашій країні висаджують на клумбах, щоб прикрасити вулиці та садиби.    Цю квітку недаремно вважають королевою квітів. Її пелюстки пишні і водночас ніжні. Особливо приємно споглядати, коли в цих ніжних пелюстках ховаються краплини роси. Вона нагадує маленький дорогоцінний камінець.

21 жовтня  учні разом з педагогами, працівниками закладу та КП «Благоустрійсервіс» садили на клумбі між школою і  парком троянди.

Уже давно ми хотіли зробити тут гарну клумбу, і  коли гуляйпільський меценат Курман Сергій Іванович звернувся із такою ініціативою – ми були просто в захваті.  Звичайно, залучили дітей, тому що, якщо вони посадять квіти, то вже берегтимуть і будуть радіти тому, як ростуть і квітнуть троянди. Перед тим, як роздати учням робочий інвентар та саджанці, провели бесіду  про те, як правильно висаджувати троянди. Потім всі разом взялися до роботи. Сподіваємося, що всі троянди приймуться і будуть милувати око мешканців міста.

Фотозвіт можна подивитися тут