Заходи до Дня визволення міста від нацистів та 25- річниці Незалежності України

16 вер. 2016
Заходи до Дня визволення міста від нацистів та 25- річниці Незалежності України

Як завжди радісно, весело, з піснями, танцями,  сердечними привітаннями, вшануванням героїв-земляків  пройшли заходи до Дня визволення міста від нацистів та 25- річниці Незалежності України.

З нагоди свята члени шкільного парламенту підготували флеш-моб «Країна для дітей , діти – для країни», де презентували свої корисні справи в ім’я розквіту нашої держави. Велику зацікавленість виявили під час підготовки та проведення свята педагоги, діти та їх батьки. У класних колективах пройшли виховні години  « І знов на рідну землю приходить свято визволення».   Весь день  супроводжував усіх гарний настрій та позитивні емоції. Розпочалося святкування  мітингом – реквієм біля  Пам’ятного знаку учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів учні вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків та ще раз довели, що поки ми пам'ятаємо, вони завжди живі. Слава героям!  Багато дітей, дорослих, друзів, тішились гарній днині, чудовим пісням та танцям.

Традиційно до свята в закладі проходила ярмарка солідарності. Такі загальношкільні  заходи єднають дітей, дають їм  можливість проявити всі свої здібності, вміння і таланти, знайомляться з українськими традиціями. На ярмарку  збагачували словниковий запас, виховували любов до рідної мови. Все було зроблено з душею, тож і ярмарок вдався на славу!