ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОСВІТИ

12 жовт. 2020
Педагоги нашого закладу долучилися до Всесвітнього тижня освіти.

Педагоги  нашого закладу  долучилися до Всесвітнього тижня освіти.  8  жовтня 2020 року вони  були учасниками онлайн майстер-класу з руханок, який проводила команда  Новопечерської школи та «Освіторія». Своїм  ноу-хау поділилася   експертка підліткових трендів, авторка руханок, вчителька Новопечерської  школи яка увійшла до ТОП-10 найкращих вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine  Анна Домніч,  Вчителі ознайомилися  як  інтегрувати цікаві, корисні та веселі фізичні активності в кожен урок. А також  дізналися як зробити спорт і танці цікавими для всіх учнів, як об’єднувати дітей під час дистанційного навчання, як перемикати увагу, збільшувати концентрацію та зменшувати втому на уроках, як використовувати соціальні мережі для залучення  всіх учнів.  Майстерка допомогла  порозумітись із тіктоківськими алгоритмами і трендами педагогам  різного віку. Наші вчителі надихнулися практичними порадами Анни та з задоволенням будуть використовувати трендові руханки на уроках  які зблизять їх з учнівською аудиторією і  допоможуть бути з ними на одній хвилі.