Урок доброти, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин

7 жовт. 2020
Заходи за ініціативи благодійної організації «БФ «Щаслива лапа» та за підтримки Міністерства освіти і науки України.

5-6 жовтня 2020 року учні комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради вже традиційно долучитись до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, ​присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Заходи проходили за ініціативи благодійної організації «БФ «Щаслива лапа» та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Класні керівники використали  матеріали, надані Міністерством освіти і науки. Кожен урок містив інтерактивні методи навчання і супроводжувався мультимедійною презентацією з цікавими та повчальними відеоматеріалами. Під час проведення виховних годин учні розширили знання про особливості пошуку загублених домашніх тварин і волонтерську діяльність; закріпили знання про особливості безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами. Обговорили питання  «Що робити, якщо загубився улюбленець», «Тварини та притулок. Волонтерство». Багато корисної інформації, захоплюючі  ігри, цікаві відеосюжети ще раз нагадали школярам про відповідальне та дбайливе ставлення до тварин. Діти  переконалися у тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим. Зміст заходів відповідав віковим особливостям школярів і сприяв формуванню в них ключових компетентностей, визначених Концепцією «Нова українська школа».