Проведено профілактичну акцію «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!»

9 вер. 2020
До закладу завітали інспектор з Ювенальної превенції сектору превенції лейтенант поліції Дерев’янко Анастасія Вячеславівна та дільничий офіцер поліції лейтенант поліції Шапошник Лідія Олександрівна.

09.09.2020 року на зустріч із здобувачами освіти комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» завітали інспектор з Ювенальної превенції сектору превенції лейтенант поліції Дерев’янко Анастасія Вячеславівна та дільничий офіцер поліції лейтенант поліції Шапошник Лідія Олександрівна. З метою попередження фактів навмисних самоушкоджень  дітьми, попередження вчинення стосовно них злочинів, особливо проти життя та здоров’я, протидії залученню до неформальних груп, які пропагують у суспільстві культ жорстокості та суїцидальної активності, налагодження партнерських відносин поліції з молоддю із учнями 4Б класу проведено профілактичну акцію «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!». Поліцейські акцентували увагу, що педагогам і батькам слід реагувати на прояви жорстокої поведінки серед підлітків. Запитань, коментарів і прикладів у дітей виникало багато. Офіцери радили дітям розв’язувати проблеми в родині, шукати спільних рішень, говорити з педагогами і психологами, яким довіряють. Із учнями розбирали приклади з життя школярів. Велику увагу під час зустрічі з дітьми поліцейські приділяли  довірливим відносинам, щоб школярі довіряли і знали, що в разі чого вони зможуть до них звернутися по пораду і допомогу. Поліцейські подарували школярам кольорову крейду і разом із дітьми провели конкурс малюнків на асфальті «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!».  Захід пройшов у дружелюбній, веселій атмосфері. Офіцери поліції давали можливість кожному бути почутим. Такі заходи значно покращують мікроклімат у дитячому колективі. Дякуємо працівникам поліції за співпрацю.

Фотоальбом можна переглянути тут